Yıldız Futbolcu Futbolu Bırakıyor

Türkiye Süper Lig’de bu sene forma giymeye başlayan Sarı Kırmızılı ekip Kayserispor’un yıldız futbolcusu Asamoah Gyan, yaşadığı sakatlık sonrası bir türlü form tutmadığı gerekçesi ile futbolu bırakma kararı aldı.

Devre arasında bir araya geleceği kulüp yetkilileri ile ayrılığı resmileştirecek olan futbolcu büyük beklentiler ile geldiği Türkiye’den şok bir karar ile ayrılacak gibi görünüyor.

Yaşanan gelişmeler sonrası yeni futbolcular ile iletişime geçecek olan Kayserispor devre başında getirdiği futbolcunun böylesine şok bir karar almasından sonra önümüzdeki günlerde sorunların çözülmesini bekliyor. Futbolcunun kararına saygı duyacak olan takım sözleşmesini fesh etmek için Gyan ile masaya oturacak.

32 yaşındaki futbolcunun futbolu bıraktıktan sonra ülkesinde hava yolu şirketi kuracağı ve pilotluk eğitimi alacağı belirtiliyor. Bu görüşlerini bir süre önce resmileştiren futbolcunun ani adımı sonrası yeni arayışlar peşinde olan Kayserispor ise yeni bir yıldızın şehre getirilebilmesi için çalışmalara başladı bile…

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]