Yasin Öztekin Göztepe ile İmzaladı

Galatasaray’dan biten sözleşmesinin yenilenmemesi nedeniyle ayrılan Yasin Öztekin kararını Göztepe’den yana kullandı. Bursaspor ile de uzun süre ismi anılan futbolcu kendisini iki yıllığına Göztepeli yapan imzayı attı.

Instagram hesabından Galatasaray’a bir veda mesajı yayınlayan Öztekin, kendisine yeni bir sayfa açma hayalinde…

1987 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Yasin, 2014 yılında büyük bir çıkış yaparak Galatasaray’a imza atmıştı. Geçtiğimiz sezon formaya bir süre hasret kalan Yasin, kendisine gelen eleştiriler karşısında agresif tutumlar sergilemişti. Sözleşmesi bittikten sonra Galatasaray ile tekrar anlaşma zemini arayan Yasin bu konuda başarılı olamamış ve takımdan ayrılmıştı.

Süperlig’de şu ana kadar 203 maçta forma giyen ünlü futbolcu 40 gol atıp 23 asist yapmıştı. Sözleşme detayları henüz açıklanmaya futbolcunun Galatasaray’dan aldığı ücretin yarısına imza attığı iddia ediliyor. Bu durum sosyal medyada da tartışılmaya devam ediyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]