Victoria’s Secret Show’un 2016 Melekleri Belli Oldu

Victoria’s Secret firması tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve aralık ayının son günlerinde yayınlanan muhteşem şov için geri sayım başladı. Bu sene Paris’te düzenlenecek olan olağanüstü defile için hazırlıklar yapılmaya devam ediyor.

Bu sene podyumda boy gösterecek olan melekler merakla beklenirken ilk haberler gelmeye başladı.

Adriana Lima son senelerde olduğu gibi bu sene de melekler arasına kendini ilk sıradan yazdırdı. Onun ardından yine önemli modeller Alessandra Ambrosio’da defile de yer alacak.

Yeni dönem meleklerinden Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt da gösterilerde bu sene de ekranlarda olacak.

Özellikle bazı isimler için polemikler devam ediyor, geçtiğimiz yaz aylarında üstsüz görüntülenme skandalında ismi geçen Sara Sampaio’nun geleceği belirsiz. Taylor Hill içinde magazin basını üzerindeki problemlerden dolayı netlik yok.

Behati Prinsloo ve Candice Swanepoel ile ise henüz bir anlaşma yapılmadı. Muhtemelen defile de olmayacak gibi görünüyor.

Her erkeğin hayalini süsleyen bu melekleri izlemek için bir süre daha beklemeniz şart, o zamana kadar eski defile videoları internette ilk sıralara çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

Victoria’s Secret kısa bir süre önce mayo ve bikini gibi alanlardan çekilip profesyonel olduğu iç giyim alanına odaklanacağı konusunda haberler yapmıştı. Firma dediğini yaparak bu sene herhangi bir mayo modeli çıkarmadı. Bunun dışında fashion show’un en önemli unsurlarından birisi olan o muhteşem ürünü kimin sergileyeceği ise belli oldu.

Bu sene 3 milyon dolar değerindeki fantezi sütyen adı verilen gecenin en değerli iç çamaşırını Jasmine Tookes taşıyacak.

fantezi sütyen 2016
fantezi sütyen 2016

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]