Victoria Beckham Pijama Modasına Uydu

Bazı ünlü modellerin başlattığı ve ünlü sanatçıların bir bir takipçisi olduğu yeni bir moda akımı başladı. Bu akımın adı pijama modası olarak adlandırıldı.

En son olarak dün sokaklarda pijamalarla görüntülenen Victoria Beckham da bu akıma dahil oldu. Geceyi siyah saten pijamaları ile geçiren ünlü oyuncu kameralardan kaçmak yerine bol bol poz verdi.

Son günlerde eski popülaritesini kaybetmeye başlayan bir dönem eşiyle beraber zirvelerde bulunan ünlü pop şarkıcısı bu çeşit uygulamalarla ekranlarda tekrardan görünmeyi planlıyor.

Saten pijamasının altına giydiği topuklu stilettolarıyla beraber elinde bir de kaban taşıyan ünlü soğuğa aldırmadan bu şekilde dolaşmaya devam etti.

victoria beckham
victoria beckham

Eski günlerini mumla arayan ünlü isim bu hareketiyle tekrar gündeme gelse de kalıcı olmak için uğraşılarına devam etmesi gerekiyor. Yoksa bu gelişmeler saman alevi gibi sadece kısa süreliğine gündem de kalmaya devam ediyor.

Daha önceleri pijama modasına uyum sağlayan ünlülerin başında ise Kate Moss yer alıyordu. Kate Moss da uzun süredir ekranlardan ve defilelerden uzak bir şekilde yaşıyor. 42 yaşına ulaşan İngilitere asıllı model artık emekli olmuş durumda bulunuyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]