This is Us Dizisi Yeni Sezonu Kaptı

Başladığı günden beri yoğun bir izlenme oranı olan This is Us dizisi çok beğenildi. 2016 yılının son aylarında başlayan ve ilk sezonu tamamlanan dizi yaptığı yüksek reyting ile ikinci sezon onayını kaptı bile. Dizide 5 ayrı karakterin aynı gün doğumu üzerinden ortaya konulan bağlantı ile bir etkileşim oluşturulmaya çalışılırken ayrıca bu karakterlerin hayatlarından kesitler de yayınlanmaya devam ediyor.

İlk bölümlerinde oldukça heyecanı yüksek olan dizi ilerleyen bölümlere doğru sakin bir havada ilerlemeye devam ediyor. Daha önce The Big C adlı diziyi izlemiş olanların daha rahat anımsayabileceği bir yapıda ilerleyen dizide, karakterlerin aynı gün doğduğu vurgusundan çok içinde bulundukları hayatların da benzer olduğu kaygısı ortaya çıkarılıyor.

Babasını arayıp bulan bir avukat, biri obez biri ünlü olma peşinde ikiz kardeşler, 3 çocuk babası bir baba ve ciddi problemler ile boğuşan bir başka baba başrolde yer alıyor.

İerleyen sezonda da çeşitli bağlantıların ortaya çıkacağının sinyali verilen dizinin izlenmemesi için hiçbir sebep yok. Yabancı dizilere ilgi duyan herkesin hoşuna gidebilecek olan dizi NBC tarafından yayınlanıyor.

Okuyoruz Haber Sinema ve Dizi Yazarı olan Afra Salman Sinema ve Televizyon üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İletişim: [email protected]