Tanzim Satışlar Marketleşiyor

tanzim satış

4 Aylık bir proje olarak uygulanmaya başlayan üreticiden halka temalı tanzim satışlar marketleşiyor. Gördüğü yoğun ilgili sonrası olumlu yorumlar alan ve eptt sitesi ile birlikte online satışa da başlayan tanzim satışlar marketleşmeye karar verdi.

Her ilde bir şube ile satışlara başlayacak olan kurum, et ve balık kurumu gibi kurumsallaşacak. Yeni iş olanakları da sağlayacak olan tanzim marketler ürün yelpazelerini de genişletecek.

Hallerde yer alan mafya vari yapıların kontrol dışı kalması ile birlikte ucuz alış veriş döneminin başlaması bekleniyor.

Şimdilik sadece 3 ilde satış yapan tanzim satış yerlerinin ay sonuna kadar diğer illere de dağılması bekleniyor. Satış yapılan iller İstanbul, Ankara ve Adana.

Bölgelerin ihtiyaçlarına göre daha uygun fiyatların da ortaya çıkması beklenirken açılan 3 il sistemi ile birlikte bu da gerçekleşmiş oldu.

Öte yandan bazı kesimler tanzim satışların kalıcı olmayacağı konusunda internet üzerinden propaganda yayınlarına devam ediyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]