Shameless Sezon Finaline Doğru!

Shameless mükemmel gidişini sürdümeye devam ederken iki bölüm sonra sezon finalini yapmaya hazırlanıyor. Uzun süre yine bir ara verilecek olan dizide gelecek sene yeni bölümler yayınlanacak. Hali hazırda 8. sezon onayını çoktan almış dizide büyük değişiklikler bekleniyor. Hikayenin geriye kalan kısmında bazı isimlerle yolların ayrılacağı hissediliyor.

Özellikle Svetlana ve Alibi mevzusu ile, Ian’ın Mickey ile yeni girişimleri nedeniyle dizi baya baya bir kaosa girmiş durumda bulunuyor. Etta’dan çamaşırhaneyi alan Fiona’da sanırım o işten vazgeçecek gibi görünüyor.

Frank ise aynı haman aynı tas.. Debbi yeni ailesine daha ne kadar dayanabilecek belirli değilken… Carl’ın askeri okul anılar gelecek sezonu saracak gibi görünüyor. Bunun dışında sezonun en önemli karakteri olan Lip de çılgın bir dönüşüm geçirmeye devam ediyor.

Neredeyse iki sezon da bir ortaya çıkan Steve’in, sinyali 10.bölüm de verilmiş olsa da, geri dönecek mi gözükecek mi henüz belli değil.

Bunun dışında Veronica ve Kevin de hayatlarına çeki düzen vermeye başlayacak gibi görünüyor. Çocukları evlat edineyim derken bardan olmalarının acısını çıkartabilecek mi merakla göreceğiz.

Emma da geçen sezonun son bölümlerinde bir göründükten sonra tekrar kayıplara karıştı.  Hikayenin ilk dönemlerinde büyük bir performans sergileyen Sheila ise uzun süredir mahalle de yok, bildiğiniz üzere geçmiş bir dönemde evi yandıktan sonra mahalleyi terk etmişti.

Okuyoruz Haber Sinema ve Dizi Yazarı olan Afra Salman Sinema ve Televizyon üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İletişim: [email protected]