Selçuk İnan’a Teklif Var

Eski beşiktaş futbolcu Ahmet Hassan’ın teknik direktörü olduğu Mısır’ın Pyramids Fc takımı Selçuk İnan’a teklif getirecek. Galatasaray’a 5 milyon euro önerecek olan takımın eğer bu planı işlerse Galatasaray için mükemmel bir gelişme olması bekleniyor.

Finansal fair play nedeniyle sattığı kadar futbolcu alabilecek olan Galatasaray bu transfer gerçekleşirse yeni transferler için kaynak ortaya çıkarmış olacak.

İlgilendiği birçok futbolcudan vazgeçmek zorunda kalan Galatasaray yüksek bonservis bedelleri yerine daha çok bonservisi olmayan veya takas yapılabilecek futbolculara yönelmeye devam ediyor.

Selçuk İnan geçen sene her ne kadar eleştirilecek bir performans gösterse de, geçmiş yıllarda Galatasaray’da çok önemli işler yapmış olan bir futbolcu olarak biliniyor. Takımın kaptanlığı yürüten isim, belirli dönemlerde yükselişe geçmişti fakat sezonun tümü değerlendirilirse vasat bir futbol ortaya koymuştu.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]