Selçuk İnan Kadro Dışı İddiası

İnternet üzerinde yayın yapan bazı spor siteleri ve gazeteler Selçuk İnan’ın kadro dışı bırakıldığını iddia etti. Fenerbahçe karşısında forma giymeyen ve kulübede Ayhan Akman ile tartışan kaptan Selçuk’un kadro dışı bırakıldığı iddia ediliyor.

Bugün idmana çıkmayan ve kendisine izin verilen futbolcunun Florya’ya çağrılarak kadro dışı bırakıldığı bildirilecek. Galatasaray’da çöküşün ardında yer alan bazı gizli gerçeklerin birbir ortaya çıkması bekleniyor. Asıl sorunun ne olduğu konusunda bazı yorumlar yapan eski futbolcular Galatasaray’da yaşanan krizin asıl nedeninin maddi olduğu gerçeğini öne sürüyor.

Galatasaray bu sene ciddi anlamda transferler yapıp bazı düzenlemeler yapmak zorunda kalmıştı. Ayrıca takımda bazı isimlere yönelik ortaya atılan transfer iddiaları ile Ocak’ta büyük bir yaprak dökümü yaşanabilir. Takım içinde önce Hamit’in sonra Yasin ve Selçuk’un bazı olaylar yüzünden sıkıntılar çıkarmasının asıl sebebinin prim ve benzeri konular olduğu iddia ediliyor.

Takımın uzun süredir kaptanlığını yapan Selçuk İnan kadro dışı kalırsa kaptanlığın kime geçeceği de merak konusu olarak yerini koruyor.

Galatasaray’ı muhtemelen daha sıkıntılı bir ay bekliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]