Şampiyonluk Ligi Başlıyor

Yapılan duyurulara göre bu sene kış döneminde yapılacak olan şampiyonluk ligi başlıyor. Tüm lolseverlerin merakla beklediği şampiyonluk liginin ilk hafta maçları belli oldu.

İlk maçların 21 ocak cumartesi günü yapılması kesinleşti. İlk maç ise Super Massive ve Dark Passage takımları arasında 14:00’da oynanacak. Aynı gün Galatasaray ve Oyunfor.Crew karşılacak o maç ise 16:00’da yapılacak. Günün son maçı ise Galakticos ve Fenerbahçe arasında olacak saat 18:00’da yayınlanacak olan bu maç ile ilk gün tamamlanacak.

İkinci gün ise 22 Ocak Pazar günü yapılacak olan karşılaşmalar ise şöyle belirlenecek.

HWA GAMING vs Team AURORA – 14.00
Oyunfor.CREW vs Galakticos – 16.00
Dark Passage.BKM Express vs Galatasaray Esports – 18.00

Üçüncü gün ise 23 pazartesi günü iki maç ile son erecek.

Bu maçlar da şu şekilde:

SuperMassive eSports vs HWA GAMING – 18.00
Team AURORA vs 1907 Fenerbahçe Espor – 20.00

Göründüğü gibi takımlar bu süreç içinde ikişer karşılaşma yapılmış olacak. Toplam 8 takım 2 şer kez maça çıkıp 8 maç yapacak. Maç günleri cumartesi, pazar ve pazartesi olarak daha önceden belirlenmişti. Peki ilk hafta neler olacak, bu herkes tarafından merak edilirken benim tahminim, Galakticos iyi bir start yapacak gibi, haftanın kaybedenlerinden birisi yeni kurulan Galatasaray olabilir bakalım neler olacak merakla izleyeceğiz.

Mustafa, Okuyoruz Haber üzerinde yayınladığı birbirinden özel dota ve lol değerlendirmeleri ile bilgisayar oyunları sektöründe adından söz ettirmeye değer bir isim olarak çalışmalarına devam etmektedir.