Riekerink’in Yardımcısı Kovuldu!

Bugün öğle saatlerinde yaşanan bir gelişme ile Galatasaray’da teknik direktörlük görevini yürüten Riekerink’in yardımcısı olarak görev yapan Orhan Atik’in gönderildiği kaydedildi.

Sabah saatlerinde takımla birlikte antremana çıkmayan eski futbolcunun takımdan yönetim kurulu kararı ile gönderildiği belirtildi. Ligde alınan kötü sonuçlar üzerine çeşitli çalışmalar yapan yönetim kurulu Riekerink ile takımın  arasındaki iletişimde sıkıntı yaşandığı varsayımına göre hareket ederek teknik adamı gönderdi.

Bu durum Riekerink ile de yollar ayrılacak mı sorusunu gündeme gelmesine neden oldu. Bir süredir yeni bir teknik adam bakan yöneticilerin devre arasına kadar Riekerink ile devam edip, gerekirse gönderme kararı alabileceği belirtildi.

Takım içinde yaşanan denge ve bağlanma problemi nedeniyle düşüşe geçen takımın daha güvenli bir isime emanet edilmesi bekleniyor. Devre arasında herhangi bir transfer yapılmayacağını ve Chedjou’nun gönderilebileceğini kaydededen yöneticiler, takım içinde Riekerink’in etkisini azaltmış durumda bulunuyor.

Altyapıda da yaşanan sıkıntılar sonrası o düzlemde de çeşitli değişikliklerin yapılabileceği sinyali şimdiden verildi. Bilindiği üzere Galatasaray’ı zorlu bir fikstür bekliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]