İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Reis ve Uyanış Filminin Yapımcısına Gözaltı!

Dün itibari ile sosyal medyada büyük bir tepkiye neden olan Uyanış filminin fragmanı ile ilgili filmin yönetmeni Ali Avcı’ya fetö operasyonu düzenlendi. Filmde Cumhurbaşkanı’nın ailesinin öldürülmesini gösteren Ali Avcı’nın evine yapılan operasyonda Fetö’den aranan bir kişi de ele geçirildi. İsmi Fethullah Karabiber olan kişi Bylock kullanıcısı olmaktan aranıyordu.

Fetö ile mücadelenin sürdüğü şu günlerde bir film fragmanı ile adeta mesaj veren Ali Avcı’nın konuyla ilgili ifadesinin alınması ve tutuklanması bekleniyor.

Fetö bağlantıları ortaya çıkan ve daha önce yine FETÖ göndermeli Eşrefpaşalılar adlı bir dizi ile gündeme gelen Ali Avcı’nın bundan önce yayınladığı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu edinen Reis filmi de beklenen izleyici sayısına ulaşamamıştı.

Çevresi tarafından FETÖ ile ilgili bağları bilenen bu kişinen yaptığı filme karşı büyük tepkiler oluşmuştu. 15 Temmuz yıl dönümüne günler kalan bu şekilde bir fragman servis eden Ali Avcı’nın konuyla ilgili cevaplaması gereken birçok konu yer alıyor. Fragman da yer alan oyuncuların da ifadelerinin alınması bekleniyor.