Podolski’ye Büyük Teklif

Bu sene 2 resmi maçta forma giyebilse de 5 gol atan ünlü yıldız futbolcuya, Çin ve Katar liglerinden büyük talipler çıktı. Maddi olarak sıkıntılar yaşayan fakat Podolski’den de yararlanmak isteyen Galatasaray yönetiminin kafası karışmış durumda.

Podolski için ön tekliflerin 10 milyon euro seviyesinde olduğu Galatasaray’ın ise oyuncunun isteklerine göre hareket edeceği belirtiliyor. Galatasaray’da bu sene çok iyi bir başlangıç ile tarafın karşısına çıkan Podolski, internet paylaşımları ile de beğeniyle izleniyor.

Her iki kanadı da kullanabilen Podolski zaman zama forvet bölgesinde de etkili vuruşlar yapabiliyor. Türkiye Kupası maçında 3, oynadığı diğer maçlarda da 2 gol kaydeden ünlü isim. 90 dakika sahada kaldığı ve Galatasaray’ın 1-0 yenildiği karşılaşma da gol bulamadı.

Milli takımdan da ayrılan ünlü ismin son yıllarında kendini daha çok Galatasaray’a adadığı düşünülüyordu. Fakat bu tekliften sonra ne tür bir açıklama olacağı merakla bekleniyor. Maddi olarak dar boğazla uğraşan Galatasaray bir ihtimal ünlü futbolcuyu elinden çıkarabilir.

Podolski
Podolski

Galatasaray Yönetimi, ilk etapta ünlü yıldızı satmayı düşünmediklerini söylese de Alman futbolcunun menajerinin, söz konusu kulüplerin, yıldız oyuncunun bonservisi için 10 milyon euro’dan az olmamak kaydıyla teklif sunabileceklerini belirtmesi ile kafaların karıştığı iddia ediliyor.

Alman menajer temsilcisi olduğu Poldi’ye, ABD, Çin ve Ortadoğu takımlarından teklifler olduğunu ilettiği ve bu konuda herhangi bir gizleme yapmadığı öğrenildi.

Sakatlık sebebiyle bu sezon sadece iki maçta 90 dakika sahada kalabilen alman yıldız, bu duruma rağmen forma giydiği 5 resmi maçta 5 kez fileleri havalandırarak kalitesini bir kez daha ispatlamıştı.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]