Pınar Altuğ Yıllar Sonra Podyumda!

Çocuklar Duymasın serisi ile türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahio olan Pınar Altuğ yıllar sonra eski işini kısa süreliğine olsa da sahneleme şansı buldu. Eski dönemde bir model olarak görev yapan ve daha sonra keşfedilerek dizilerde yer alan Pınar Altuğ ilerleyen yaşına rağmen kusursuz fiziği ile göz doldurdu.

Eski oyunculardan Yağmur Atacan ile evli olan Altuğ, uzun süredir herhangi bir projenin içinde yer almıyor. En sonra olarak kısa bir süre yayınlanan Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde görev alan ünlü isim muhtemelen emekli oldu. Kocası Yağmur Atacan da doktorlar dizisininden sonra çeşitli işlerde yer alsa da artık farklı işler yapmaya ve iş adamlığına iyice alıştığını göstermeye devam ediyor.

pinar-kirmizi

Dün sabah saatlerinde Kansersiz Yaşam Derneği için düzenlenen mini defilede podyuma çıkan Pınar Altuğ kırmızı bir elbiseyi muhteşem bir gösteri ile tanıttı. 42 yaşındaki eski manken giydiği tulumla genç modellere taş çıkarttı. 8 yıl aradan sonra bir kez daha podyuma çıktığı belirtilen ünlü ismin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]