Pelin Karahan Yeter’e Veda Etti

Pelin Karahan bu sene ikinci sezonu yayınlanan Yeter dizisine veda etti. Hamileliliğinin son dönemine giren ünlü oyuncu sağlık gerekçeleri nedeniyle diziye veda etti. 2.sezonun başından itibaren dizide daha arka planda yer alan Pelin Karahan instagram hesabından yayınladığı bir mesaj ile son bölümü olduğunu takipçilere bildirdi.

Diziden nasıl ayrılacağı henüz belli olmayan Pelin’in büyük bir ihtimalle kaçacak olduğu iddia edildi. Ölüm gibi yöntemle muhtemelen diziden ayrılmayacak isim, dizilere dönüşü ise baya gecikecek.

Geçmiş dönemlerde yayınlanan Kavak Yeller adlı diziyle meşhur olan Pelin Karahan o günden sonra çok çeşitli projelerde ekran karşısına çıktı. Evlendikten ve bir çocuk sahibi oldukta sonra ekranlara bir süre ara veren ünlü oyuncu Yeter dizisi ile tekrar geri dönmüştü. O arada Muhteşem Yüzyıl’da da bir karakteri canlandırmıştı.

Instagram üzerindeki @hellopelin adresinden yayınladığı mesajda dizide yer aldığı arkadaşlarına teşekkür eden Pelin Karahan, yeni projelerde görüşmek üzere şeklinde bir sonuç bölümü kaleme aldı.

İlgili instagram mesajı şu şekilde oldu.

Pelin Karahan
Pelin Karahan

 

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]