Olcay Şahan Trabzonspor’a Transfer Oldu

Olcay Şahan Trabzonspor’a Transfer OlduAkşam saatlerinde Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bilgilendirme de, Trabzonspor’un Olcay Şahan transferi için görüşmelere başladığı belirtildi.

Milli futbolcu ile 3.5 yıllık anlaşma imzalaması beklenen Trabzonspor’un Beşiktaş’tan yaptığı bu transferin çok önemli olduğu belirtildi. Geçen hafta baba olan futbolcunun kısa süre önce Beşiktaş ayrılacağı yönünde dedikodular ortaya çıkmıştı. Futbol hayatına Trabzonspor’da devam edecek olan futbolcunun burada başarılı olup olmayacağı ise önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Ligin ilk maçına yetiştirilebilmesi için transfer işlemlerinin tamamlanması beklenirken bir ihtimal futbolcu ilk maçta sahada olabilecek. Şayet gecikme yaşanırsa futbolcu önümüzdeki haftalarda takımda yer alacak. Trabzonspor’un transferde atağa geçmesinden sonra çeşitli isimlerle görüşmeler devam ediyor. Yen stadına kavuştuktan sonra maddi olarak da rahatlayan takımın ligin ikinci yarısında daha iyi bir grafik çizmesi bekleniyor. Bazı isimlerle de yollarını ayıracak olan Trabzonspor’un, futbolcularından Mehmet Ekici konusunda da gelişmeler olması bekleniyor.

Prensipte anlaşılan Olcay Şahan için ise henüz ne kadar ödeme yapılacağı konusunda net bir açıklama yapılmadı. Kısa süre içinde bu durumun da netleşmesi bekleniyor.