Neslihan Atagül’ün Takipçi Sevinci

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül sosyal medya üzerinde bir bölümü daha aştı. Yaklaşık 3 milyon takipçiye ulaşan ünlü oyuncu bu durumu Instagram üzerinden paylaştığı bir video ile kutladı.

3 milyon takipçisinin bulunduğu ve paylaşım videosunun 700 bin kez izlendiği göz önünde bulunursa Neslihan’ın artık devler liginde olduğu anlayabiliriz.

Kısa süre önce evlenen ve artık medya dünyasına daha temkinli davranan Neslihan için bu adım büyük bir devrin başlamasına neden oldu. Bu sene bir şampuan firması ile anlaşan ve bol sıfırlı bir mukavele imzalayan ünlü oyuncunun başarısı günden güne artıyor. Yüksek izlenme oranlarına ulaşan Kara Sevda dizisinde başrol oynayan ünlü isim son birkaç haftadır ortaya çıkan düşüş nedeniyle yeni projelere yol almayı planlıyor.

Türkiye en fazla takipçisi bulunan ünlüler arasına giren Neslihan bu başarısının nereye kadar süreceği henüz bilinmiyor.  Türkiye en fazla takipçisi bulunan ünlü ise 5.9 milyon takipçi ile Murat Boz, Demet Akalın da 5 milyon bandını aşan ünlülerden sayılıyor. Cem Yılmaz’da kısa süre önce 1 milyon takipçiye ulaşan ünlüler arasında yer alıyor. Sosyal medyaya göre farklı kategorilere ayrılan bu durumlar gün gün değişim gösteriyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]