Meryem Uzerli Son Anda Vazgeçti!

Dün basına düşen bazı haberlerde Meryem Uzerli’nin ATV’nin başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir rus ajanını canlandıracağı iddia edilmişti. Bu iddialardan sonra yapım şirketinin de onayıyla anlaşma imzalanma aşamasına geçilmişti.

Fakat Meryem Uzerli senaryoda arka planda kaldığı için bu teklifi son anda geri çevirdi. 33 yaşında yıldız oyuncu dizide oynamayı kabul etseydi bölüm başına 50 bin Türk Lirası alacaktı. Diziye bu sezon katılan Sanem Çelik ile birlikte yoğun bir tempo ve çeşitlilik ortaya çıkmıştı.

Son dakika iddialarına göre Meryem Uzerli projede rol almaktan vazgeçti. Dizinin düşen reytingleri de yavaş yavaş toparlanmaya başlarken Meryem Uzerli’nin dizi de bir doping etkisi oluşturması bekleniyordu. Fakat bu gerçekleşmedi. Meryem Uzerli sene başında yeni bir dizi ile televizyonlara merhaba dese de, başarılı olamadı. Yayından kaldırılan Gecenin Kraliçesi sonrası BKM’nin bir filminde rol alan ünlü isim bir süredir dinleniyordu.

İlerleyen günlerde ilgili role başka kimin gelebileceği konusunda değerlendirmeler yapılması bekleniyor. Şimdilik muhtemelen Meryem Uzerli projeye dahil olmamış durumda bulunuyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]