İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mahsun’dan Yeni Film Geliyor

Mahsun Kırmızıgül uzun süren suskunluğuna son veriyor. Vezir Parmağı adı verdiği projesi ile 27 Ocak 2017’de vizyonda olacak. 3 yıldır yeni film yayınlamayan ünlü sanatçı sonunda ekranlara tekrar geliyor.

Vezir Parmağı filminde osmanlı döneminde yaşamış olan hamalların hikayesini anlatacak olan Kırmızıgül bu farklı film denemesi ile ilgi odağı olabilir. Genellikle doğuda geçen bazı trajikomik olayları konu edinen filmlerle gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül filmlerini acı ile yoğurmasını da iyi kotaran isimlerden birisi olarak kabul ediliyor.

ÇALIŞTIĞI EN BÜYÜK EKİP

Bugüne kadar ki en çok kişinin bulunduğu ekiple çalışmalarını sürdüren Kırmızıgül, 150 kişilik teknik ekibin yanında 64 tane de oyuncu ile çalışıyor. Mahsun Kırmızıgül de filmde rol alıyor, Hamdullah isimli bir hamalı canlandıran ünlü şarkıcı artık oyunculuğa da ısındığı gösteriyor.

AFİŞ SİNEMALARDA

Vezir Parmağı’nın Emrah Yücel tarafından hazırlanan afişi de sinemalarda yerini aldı. Afiş çekimleri,  Kırmızıgül’ün çok önemli kabul ettiği ve uğurum dediği Tuz Gölü’nde yapıldı. Filmde birçok ünlü isim yer alacak bu isimler arasında, Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Peker Açıkalın ve Cezmi Baskın gibi isimler ön planda bulunuyor.

Filmin fragmanının da yakın bir zaman yayınlanması bekleniyor. Mahsun uzun aralıklarla yaptığı filmlerinden başarılı dönmeyi her zaman başardı. Bakalım bu filmde de benzer bir başarı yakalayabilecek mi? Seyirciler şimdiden meraklanmaya başladı bile…

mahsun kırmızıgül
mahsun kırmızıgül