Lol Şampiyonluk Ligi Nereye Kadar?

Lol’un heyecanlı liglerinden birisi olarak kabul edilen Türk Şampiyonluk Ligi’nde maçlar devam ediyor. Bazı takımlar iyi bir performans gösterirken bazıları ise büyük sıkıntıda görünüyor. Özellikle bu haftanın sonucunda sadece bir galibiyeti olan Galatasaray düşme hattına iyice yerleşmiş gibi görünüyor. Tekrar bir değişiklik yapan üstünde iki galibiyet olan Dark Passage, Team Aurora ve Fenerbahçe var. Ligin yeni isimlerinin bir arada toplandığı Galatasaray oyuncu değiştirmeye devam ediyor.

Değişiklikler bir türlü tutmadı belki ama ilk sezon için bazen durumlar bunlar oluyor ama daha sonra yapılacak genel bir çalışma ile takım daha da oturabilir.

Fakat ligin tepesinde Super Massive’de ise işler iyi gidiyor. 19 puana ulaşan takımın en yakınındaki takımın puanı 13. Bir anlamda koptu gidiyorlar yani…

Yükselme liginin başladığı bu haftada ayrı bir renk katmaya başladı. O ligde de önemli isimler var. Henüz çok fazla bilinmese de bu lige çıkacak olan takımın belki de kim olacağı yakında belli olacak. Çünkü orada da şampiyonluk liginde oynamış birçok isim var. Umudum iyi maçlar izleyip seyir zevkine ulaşmak.

Mustafa, Okuyoruz Haber üzerinde yayınladığı birbirinden özel dota ve lol değerlendirmeleri ile bilgisayar oyunları sektöründe adından söz ettirmeye değer bir isim olarak çalışmalarına devam etmektedir.