Korcan Cinemre Bu Sefer Nihat Hatipoğlu’nu Trolledi

Çıktığı programlarda sürekli trolleme faaliyetleri yürüten ve bir fenomen haline gelen Korcan Cinemre bu sefer, bir iftar programını hedef olarak belirledi. Son günlerin en popüler iftar programlarından birisi olan ve sunucusu Nihat Hatipoğlu’nun sorular aldığı programa katılan Korcan Cinemre, mikrofonu aldıktan sonra Kırgız Türkü olduğunu belirterek bir soru sordu. Programda başına bağladığı Nihat Hatipoğlu yazısı ile farklı bir görüntü çizen Korcan’ın sorusu ise toplu taşıma araçlarında yüksek sesle müzik dinlemek üzerine oldu.

Sorduğu soruya normal bir şekilde cevap veren Nihat Hatipoğlu yaşanan olaylardan habersiz olduğundan herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Fakat ilgili soru sonrasında sosyal medya üzerinde paylaşılan videolar ile  büyük bir trolleme olayının daha ortaya çıktığı belirlendi.

Korcan Cimemre bundan önce de evlendirme programlarını kendisine mesken edinmiş ve çok çeşitli sorular ile konuklara eğlenceli anlar yaşatmıştı.

Daha önce Kanal 7’de Mahmut Tuncer Show’a giden Korcan, bir yıl öncede Milliyet’in yaptığı bir röportajda yer almıştı.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]