Kendall Jenner’ın Dövme Tutkusu

Kendall Jenner hem Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi olması hem de Victoria’s Secret’ın geçen sene yapılan yılbaşına defilesinde sahneye çıkmasıyla adeta patlama yaşayan bir isim oldu. Bu patlamada onlarca iş teklifi alan ve her alanda kendisini geliştiren yıldızın adım adım kariyerini yükselttiğini görür olduk.

Yalnız Kendall Jenner’ın farklı hayatı ve çeşitli tutkuları magazin dünyasını sallamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir dövmeciden çıkarken görüntülenen Kendall Jenner, daha sonra paylaştığı fotolarla yeni dövmelerini gösterdi.

Çeşitli bölgelerine yaptırdığı kalp dövmeleri ile sınırları zorlayan Kendall’ın bu sefer “meow” şeklinde bir dövmeyi dudağının iç kesimine yaptıran ünlü isim ayna karşısında verdiği pozla fanlarını çoşturdu.

Kendall Jenner
Kendall Jenner

Çeşitli magazin programları yanısıra ailecek düzenledikleri bir şov programı ile hayatlarını göz önüne seren ailenin çılgın kızı olarak tarih edilen Kendall bir süre daha konuşulacağa benziyor.

1995 yılı doğumlu yıldız geçtiğimiz günlerde 21. yaşına merhaba dedi, o gece de muhteşem bir parti ile devam etti. Partiye katılan ünlüler de şıklıkları ile yarıştı.

Şu sıralarda yeni oyunculuk denemeleri ile ekranlara gelmesi beklenen isim ise, şimdiden bazı görüşmelere başlamış bile…

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]