İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kendall Jenner’dan Doğum Günü Partisi

Ünlü yıldız Kendall Jenner yeni yaşına verdiği büyük bir partinin yanısıra özel paylaşımlarla girdi. Henüz 21 yaşına giren ünlü model, Victoria’s Secret’in yıl sonu töreninde göründüğünden beri magazin gündemlerinden hiç inmedi.

Dün gece kutladığı partide, giriş anında moralinin bozuk olduğu ve hiç gülmediği ifade edilen yıldızın daha sonradan kendini partiye kaptırdığı ifade edildi. Girişe model bir arkadaşı ile gelen Kendall, kafası kadırmadan sürekli yerlere baktı.

 

Kendall Jenner
Kendall Jenner

Giydiği kıyafeti partinin ilerleyen saatlerinde değiştiren ünlü isim ablaları ile beraber siyahlara büründüğü partiden gümüş renginde çıktı. Kendall’ın ablalarından Kourtney Kardashian dantel detaylı mini bir elbise ile uzun süredir zayıflama sürecinde olan fazla kilolarını atan Khloe ise mini siyah bir elbise ile geceye katıldı.

Hollywood yıldılarının fotoğrafçısı Mert Alaş’da gecenin kutlamasını internet üzerinden yaptığı Kendall ait çıplak bir fotoğrafı instagram üzerinden yayınlayan Mert Alaş, 21. yaşını kutladığı Kendall Jenner’ı bebek olarak hitap etti.

İlgili paylaşım da sosyal medyada şu şekilde yer buldu.

Kendall Jenner Baby
Kendall Jenner Baby