Kara Cuma İndirimleri Başladı

Dünya çapında bir indirim organizasyonu olan Black Friday yani Kara Cuma başladı. Birçok markanın Türkiye’den de katıldığı indirimler büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yurtdışında yaklaşık 10 yıl önce ciddi manada bir organizasyon haline gelen Kara Cuma’ya günümüzde birçok ülkede katılım çok yüksek bir şekilde gerçekleşiyor. Türkiye’de de özellikle teknoloji marketlerinin ilgi gösterdiği Kara Cuma’ya bu sene başka ilgi gösteren firmalar da bulunuyor.

Morhipo, Koton, Hepsiburada gibi farklı ürünler satan firmaların da eklendiği indirim günleri size %50’ye varan indirimler olarak geri dönüyor.

Fakat sosyal medyada konuşulan bazı gerçekleri de unutmamak lazım, Kara Cuma öncesi fiyatlarına çeşitli bindirimler yapan firmalar daha sonra indirim yaptık diye bunu sunabiliyor. Bu durum tamamen algı ile alakalı yine de yeni bir ürün almak istiyorsanız fiyatları karşılaştırmak ve haliyle araştırmak mümkün.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]