Kahraman Polis Şehit Oldu!

Kahraman Polis Şehit Oldu!İzmir Adliyesinde yaşanan saldırıyı canı pahasına mücadele ederek önleyen kahraman polis Fethi Sekin şehit oldu. Saldırıyı yapan teröristlerden birini vurarak etkisiz hale getiren polis memuru, ikinci teröristin kurşunları ile can verdi.

İzmir’de yaşanacak olan büyük kıyımın önüne geçen ve şehit olan polise sosyal medyadan yoğun bir teşekkür geldi. Ülkemizin en değerli insanlarından birisi haline gelen merhumun olay anındaki soğukkanlılığı büyük bir trajedinin önüne geçti.

Saldırıda bir adliye görevlisinin de şehit oldu haber ajansları tarafından duyuruldu. Teröristlerin ikisinin ölüleri ele geçirilirken bir teröristin ise aranmasına devam edildiği kaydedildi.

Görgü tanıklarına göre olay yerinde bulunan 3. kişinin kaçarak izini kaybettirmeye çalıştığı belirtiliyor. Ayrıca Adliye yakınlarında şüpheli kişilerin geldiği araç olduğu sanılan vasıta da imha edildi. Türkiye’de son günlerde yaşanan bu tür saldırıların ardında yer alan terör örgütleri ile mücadele devam ederken çeşitli yayın yasakları da gelmeye devam ediyor.

Yaşanan olaylardan sonra sosyal medya üzerinde yaşanan bazı hadiselerin de yeni bir uygulama ile sonlandırılması ve yetkili makamlar tarafından soruşturma açıklaması bekleniyor.