Jolie Ayrılığına Farklı Yorumlar

Geçtiğimiz günlerde ayrıldığını açıklayan Angelina Jolie ve Brad Pitt için yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar sürekli Brad Pitt’in aleyhine gelişen olaylarda yeni bir dönem başladı.

Aile terapistine dayandırılan iddialara göre Angelina Jolie’nin içinde bulunduğu bunalım döneminde Brad Pitt’e çektirdikleri anlatılıyor.

Yine iddialara göre Angelina Jolie yemek yemeden kendini bazen odalara kitliyor ve bu yüzden aşırı bir şekilde kilo veriyordu. Bu durumda çocuklarla da ilgilenmeyen Angeline Jolie için farklı bazı iddialar da var. Bu farklı iddialara göre Angelina Jolie Brad Pitt’in cinsel hayatını çok kötü bir duruma çevirdiği anlatılıyor. Angelina Jolie’nin geçmişten kalan bazı alışkanlıkları ve bazen vahşete varan bu hareketleri onun çocuklarını kaybetmesine neden olabilir.

Ünlü bir magazin dergisinde çıkan habere göre Angelina Jolie yatakta kendi kanını akıtmaktan zarar verici eylemler yapmaktan zevk alıyordu. Bu durum karşısında Brad Pitt’in istemeden de olsa bunlara katlaması gerektiğinden bahsediliyor. Ayrıca konuşmaların açıklanmayan bazı yerlerinde çok daha farklı duyumlarda olduğu belirtiliyor. Bu durumun Brad Pitt tarafından kullanılıp kullanılmayacağı ise belirsizliğini koruyor. Angelina Jolie sırf bu yüzden çocuklarının velayetini kaybedebilir.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]