İstanbul’a Kar Geliyor

Soğuk havaların kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı İstanbul için bir uyarı yapıldı. Özellikle Salı ve Çarşamba günleri için yapılan uyarıda yüksek bölgelere kar yağabileceği belirtildi.

Soğuk havanın etkisini artıracağı günlerde vatandaşların evlerinden çıkarken bu konuda önlem almaları bekliyor. Bu sene kış mevsiminin hemen gelmemiş olmasından dolayı daha sakin hareket eden vatandaşın mevsimin etkili kar yağışlarının beklendiği önümüzdeki günlerde özellikle toplu taşıma kullanma konusunda adımlar atması bekleniyor.

Salı’dan itibaren gündüz saatlerinde 10 derecenin altına gerileyecek olan sıcaklıkların gece saatlerinde 0 dereceye düşebileceği belirtiliyor.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine AKOM’un da çeşitli önlemler alması bekleniyor. AKOM İstanbul içinde alacağı önlemler ile kar yağışlarını bertaraf etmeye çalışacak.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]