İstanbul Tüyap Yakınlarında Helikopter Düştü

Az önce ajanslara düşen bir haberle ilgili olarak yapılan araştırmalarda, İstanbul Beylikdüzü Tüyap yakınlarında bir helikopterin düştüğü belirtiliyor. Henüz konuyla ilgili detaylı bilgi olmamasına rağmen ölü veya yaralıların olabileceği belirtiliyor.

Tüyap’tan görülen dumanlı bölgenin hemen yakınında yaşanan olayla ilgili araştırmalar devam ediyor.

İlk gelen bilgilere göre bir helikopterin Beylikdüzü’nde yer alan televizyon kulesine çarptığı ve olay yerine itfaiye ve ambulansların sevk edildiği bildiriliyor.

Bölgede yer alan Hezarfen Ahmet Çelebi havalimanından kalktığı belirtilen helikopterin içinde kimin veya kimlerin bulunduğu henüz bilinmiyor.

Helikopterin bazı araçların üzerine düştüğü ve araçların yandığı da belirtiliyor. Bir iddiaya göre de yangın söndürme helikopteri olduğu belirtilen araç hakkında yorumlar devam ediyor.

Konuyla ilgili yapılan son açıklamaya göre helikopterde 7 kişi bulunduğu ve bunların kurtulamadığı belirtiliyor. İlgili helikopterin yangın helikopteri değil, Eczabaşına ait özel bir helikopter olduğu belirtiliyor. İlgili helikopteri içinde üst düzey yöneticilerin de olduğu belirtiliyor.

İlgili kaza nedeniyle E-5’in de çift yönlü olarak trafiğe kapandığı belirtiliyor. İlgili kaza nedeniyle güvenlik önlemleri alınmaya devam ediyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]