İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye’de Görünemedi

Günler öncesinde reklam edilen fakat son dakika değişikliği ile montaj kısmında yayından çıkarılan İrem Helvacıoğlu sahneleri sonrası O Ses Türkiye ekibinden beklenen haber geldi.

İrem Helvacıoğlu da instagram hesabından yaptığı açıklama ile konuya başka bir boyut kazandırdı. Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes adlı karaktere hayat veren oyuncu, yapımcılardan gelen istek nedeniyle geri adım attı.

O Ses Türkiye için sahneye çıkmasına rağmen ilgili bölüm kayıtta çıkarılarak yayına alınmadı. Bu durum beklentileri boşa çıkardı ve fanlar tarafından tepki gördü.

Konuyla ilgili detayları Instagram hesabının story bölümünden yaptığı bir paylaşımla anlatan Helvacıoğlu, Acun Ilıcalı ve ekibinin nazik davetiyle katıldığı ve büyük bir mutlulukla sahnede şarkı söyleme deneyimi yaşadığını, çok eğlendiğini ve keyif aldığını, ancak bu görüntülerin yayınlanamayacağını belirtti.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]