Hülya Koçyiğit Yoğun Bakıma Alındı

Dün instagram üzerinden yayınladığı bir haber ile birlikte kanser olduğunu ifade eden ünlü sanatçı dün Türkiye saatine göre 18:00’da bir ameliyata girdi. New York’ta gerçekleşen ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan ünlü sanatçının, durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Eski yol arkadaşları ve bazı yeni isimlerin yayınlandığı mesajlarda sağlık dilediği ünlü isim için ciddi bir operasyon geride kaldı. Yaklaşık 2.5 saat ameliyatta kalan ünlü sanatçının göğsünün sol üst bölgesinde kanserli bölümün alınması ile ilgili çalışma yapıldığı belirtiliyor.

Günümüzde çokça görülmeye başlanan kanserli hücre sorunlarının ana nedeninin besin takviyeleri olduğu ifade edilirken, hayatımızın her alanına giren hormonlu gıdaların da bunda büyük bir etkisi olduğu ifade ediliyor.

Yaşanan bu tür durumların ardından ciddi hastalık haberleri yayınlanmaya devam ediyor. Belki de bunun en son örneklerinden birisi ünlü Yeşilçam sanatçısı Hülya Koçyiğit’in başına geldi.

Biz de okuyoruz haber ailesi olarak sanatçımıza geçmiş olsun dileklerini iletip en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]