Hanife Gürdal Tesettürü Çıkardı

Zuhal Topal ile bir dönemler reyting rekorları kıran evlenme programlarında meşhur olan Hanife Gürdal, o dönemlerde açıklamaları ve görünüşü ile büyük bir fan kitlesi toplamıştı.

Fakat bir süre sonra gerek popüler kültür gerekse sektörel gelişmeler nedeniyle Hanife sosyal medya hesaplarında birçok ürün pazarlama başlamıştı.

Hatta kısa da sürse bir tv dizisinde de rol almıştı. Fakat gün geçtikçe kaybettiği performansı ve popülaritesi sonrası sosyal medya hesaplarını kapatarak çok farklı bir hayata geçiş yapmıştı.

Bugün ise ajanslara düşen bir haberde tesettürlü bir şekilde sürdürdüğü yaşamını değiştirdiği ve artık açık olarak hayatına devam edeceğine ima eden fotoğraflar basına gönderildi.

Kendisine yeni açtığı bir hesapta sadece aile üyelerini takip eden Hanife paylaştığı yeni fotoğraflarında tesettürsüz olarak görünüyor.

Bunun bir pr çalışması olup olmadığı henüz belli olmasa da, Hanife’nin kendisine gelen bazı tepkilere karşı ne tür cevaplar vereceği merakla bekleniyor.

Hanife’nin hesabından paylaşılan fotoğraflar ise şu şekilde görüntülendi:

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]