Hackerların Son Kurbanı Maisie Williams

Game of Thrones dizisinde oynayan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyunca Maisie Williams hackerların kurbanı oldu. Kişisel cep telefonunda yer alan çıplak fotoğrafları internet üzerinden paylaşıma açılan oyuncu için açıklama yapan menejeri olayın gerçekliğini doğruladı.

Birçok pornografik sitede yayına çıkan fotoğraflarla ilgili hukuki yollara başlayan ünlü isim bu fotoğrafları yayınlayan siteler için durdurma kararı verilmesine neden oldu.

Ünlülerin çıplak fotoğraflarını yayınlayan bir sitenin iddiasına göre oyuncunun yayınlanandan daha fazla kişisel fotoğrafı olduğu ve yakın bir zamanda bunların da paylaşılacağı öne sürüldü.

19 yaşındaki ünlü isim yıllar önce Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisiyle meşhur olmuştu. Dizide Ayra Stark karakterine canlandıran ünlü isim başına gelen bu hadiseden sonra henüz kişisel bir açıklama yapmadı.

Arkadaşları ile tatile çıktığı bir dönemden paylaşılan fotoğraflar için oyuncu üstsüz bir şekilde poz verdiği açıkça görülüyor. Özellikle internet üzerinden yayın yapan TMZ sitesi de ilgili fotoğrafları yayınlayan sitelerin başında yer aldı. Geçtiğimiz sene benzer bir olay yine birçok ünlünün başına gelmişti.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]