Gülben Ergen Yılbaşında Çok Kazanacak

Özel hayatı ile sürekli gündem kalan Gülben Ergen, olaylı boşanma davası sonrası işleri açıldı. Geçen sene yılbaşına programında 100 bin Türk Lirası kazanan ünlü isim, bu sene Kıbrıs’ta çıkacağı programdan 300 bin Türk Lirası gelir elde edecek.

Çok büyük sanatçıların aldığı ücrete değer bir gecelik ücretle program yapacak olan şarkıcı, konukları çoşturmak için özel hazırlık yapıyor. Fiyatını bir anlamda 3’e katlayan ünlü şarkıcının bu kadar yüksek bir ücretle program yapması rakiplerini kıskandırmaya yetti.

Yakın zaman kendisi ile polemiğe giren bazı isimlerden boşanma davası nedeniyle uzak kalan Gülben Ergen’in yılbaşından sonra bir de televizyon programı projesi var.

Erhan Çelik ile yaşadığı olaylı aşk sonrası anlaşamadan ayrılığa teslim olan oyuncu çocuklarının babası Erdoğan ile de sıkıntı yaşamaya devam ediyor.

Magazin basınını bir dönem çok fazla meşgul etmiş olan Gülben Ergen, bu sıralar daha sakin bir çalışma hayatı ile devam etmeye çalışıyor. Fakat ücretin bu kadar yükselmesi sonrası ister istemez yine magazin basının da yer bulacak gibi görünüyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]