Grey’s Anatomy Dönüyor

Bir süre önce uzun bir araya giren Grey’s Anatomy sezonun ikinci bölümüne önümüzdeki perşembe başlıyor. Türkiye’ye göre cuma günü yayına çıkacak olan yeni bölümün geçtiğimiz dönemde bıraktığımız yerin biraz daha farklı bir aşamasından başlaması bekleniyor.

Farklı ve sakin bir bölümle sezon arası veren ve son bölümünde tamamen iç dünyalara hitap eden dizinin ikinci sezona flaş olaylar zinciri ile başlaması gerekiyor.

Henüz tam olarak ayrıntıları ortaya çıkmayan fakat ilerleyen günlerde yeni bir fragmanı yayınlanacak olan diziyle ilgili aklımızda kalan büyük olay muhtemelen Alex Carev ile ilgili gelişmeler olacak. Bunun dışında Amelia da gerçek hayatta hamile olarak göründüğüne muhtemelen dizide artık hamile bir annemiz daha olacak, inşallah April’in dönemi gibi olmaz diyorum ve o bahsi kapatıyorum.

Bunun dışında diziden ayrılacak isimler de olabilir bu konuda net bir ifade edilemese de böyle duyumlar var. Fakat ikinci bölümde yeni isimlerden de bahsediliyor. Bunlar ana rollerde değil daha çok yan rollerde görünecek.

Ayrıca 13. sezonun 10. bölümünün ana ilerleyişinde Bailey, Jo ve Arizona’nın büyük bir mücadelesini göreceğiz, konu muhtemelen hapishanede geçecek.

Okuyoruz Haber Sinema ve Dizi Yazarı olan Afra Salman Sinema ve Televizyon üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İletişim: [email protected]