Gerçek Hesap Bu

Nejat İşler tarafından yazılıp Can Yayınları tarafından yayınlanan bu kitabı okurken inanılmaz bir zevk aldım. Sanki tüm damarlarımda Nejat İşler’in o buğulu sesini hissettim.

Oynadığı diziler olsun filmler olsun hep o acayip adamı canlandıran ünlü isim için sanırım bu kitap içindekileri dökmek için ciddi bir aşama olmuş.

Bir aralar neredeyse hayattan göçecek olduğu da göz önüne alınırsa, cidden ben bu kitabı alarak hem ona hem de takımına destek olduğumu düşünüyorum. Ayrıca Nejat İşler’in bu kadar çılgın bir futbol manyağı olduğunu da hiç bilmezdim. Ne bileyim antika kitap vs. sattığını da, pazarcılık yaptığını da bilmezdim.

Onun hakkında tek bildiklerim içki ve müzik hayranlığıydı. Bu kitap içinde ona dair çok şey bulabilir. Hatta anılarını yediği dayakları attığı dayakları da ciddi anlamda okuyabilirsiniz.

Kitabın sonuna yine kendi has üslubu ile gelir, edebiyat ile olan ilişkisini, dizileri, Behzat Ç.’yi burada bulabilirisiniz. Okumadıysanız hemen edinmeniz ve uygun fiyattan bulabileceğinizi tekrar hatırlatmak istiyorum. Nejat’a ve Gümüşlükspor’a bu iyiliği yapabilirsiniz.

Okuyoruz Haber'in Eğitim kategorisinde son yaşanan gelişmeler ile ilgili yazılar yazan Işıl, eğitim teknolojileri üzerine çalışmaları ile gençlere yeni bir ışık açmaya devam etmektedir. İletişim: [email protected]