Genel Merkezin 8.Katı Erdoğan’a Ayrılıyor

Ak Parti Genel Merkez’inde başlatılan çalışmalara göre Genel Merkezin en üst katı konumundaki 8.kat tekrardan dizayn edilmeye başlandı. Alınan haberlere göre bu katın tamamen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ayrılacağı belirtildi.

Gerçekleşen referandum sonucunda kabul edilen ve oyların kesin sonuçları ilan edildikten ve resmi gazetede yayınlandıktan sonra verilecek olan teklif ile birlikte Ak Parti’ye katılacak olan Cumhurbaşkanı için çalışmalar başlatıldı.

Yaklaşık 8 gün sonra açıklanması beklenen sonuçlara göre partiye davet edilecek olan Erdoğan’ın haftanın bir gününü bu merkezde geçireceği ve her zaman bu bölgeyi kullanabilir bir hale getirebileceği belirtiliyor. Parti içinde çok büyük bir çoşku ile karşılanması beklenen Erdoğan’ın bu denli hızlı bir şekilde partiye katılacak olması referandumda ortaya çıkan ve Ak Parti kurmayları tarafından gevşeme olarak belirtilen durumun önüne geçeceği belirtiliyor.

Bunun dışında hızlı bir şekilde uygulanma ihtimali olan askeri yargı hakkında da bir girişim yapılması bekleniyor. Kısa süre içinde tüm yargının sivilleştirilmesi planlanırken yapılan çalışmalar ile birlikte Türkiye’de önemli gelişmelerin olması bekleniyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]