Gelin Adayı Ekranlardan Çekildi

Zuhal Topal’ın evlenme programında her gün farklı bir polemik konusu haline getirilen gelin adayı Hanife, iki gündür ortalarda görünmüyor. Konuyla ilgili araştırmalar yapan gazeteciler de Hanife’den haber alamadı.

Hanife daha sonra sosyal medya üzerinde yaptığı açıklamada artık ekranlarda olmayacağını ve sosyal medyayı da hayatından çıkaracağını yani hesaplarını kapatacağını bildirdi.

Kendisine gelen her talibi geri çeviren son zamanlarda ise eski Popstar yarışmacısı Bayhan ile görüşmelerde bulunan Hanife bir anlamda emekli oldu. Son talibi ile yaşadığı polemik sonrası Rtük’e onlarca şikayet yağmasına sebep olan Hanife’nin program yapımcıları ile görüşmesinden sonra böyle bir karar aldığı iddia ediliyor.

Ekran macerası uzun süredir süren Hanife ise bu tür konulara henüz cevap vermedi. Kanaldan aldığı ücret ve sosyal medya hesabında paylaştığını ürünler karşılığında aldığı ücretin de dillendirilmesi sonucu kazancı nedeniyle maliye ile ilgili problemler yaşadığı iddia edilen Hanife için muhtemelen ekran dönemi sona erdi.

Beyaz Tv’de yayınlanan bir sabah programında birkaç gündür eleştiri yağmuruna tutulan Hanife, Nihat Doğan’ın bazı söylemleri karşısında muhtemelen açıklama yapacaktır. Fakat ilgili programda konuşulan durum nedeniyle sadece Hanife değil, diğer kanallarda da yayın yapan evlilik programları zan altında bulunuyor. Neredeyse tüm programlarda ekran karşısına çıkan türbanlı adayların çeşitli polemikler içinde bulunması nedeniyle izleyiciler tarafından şikayet edildiği ifade ediliyor. Rtük’e en fazla şikayet edilen program ise Hanife’nin yer aldığı Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programı daha sonra ise sırasıyla Esra Erol ve Seda Sayan’ın programları geliyor.

Geçtiğimiz günlerde bir sabah programına çıkan Mehmet Ali Erbil’de bu çeşit bir program için teklif aldığını fakat düşündüğünü ifade etmişti. Şayet Mehmet Ali Erbil böyle bir program yapmayı düşünürse gösterilecek tepkinin ne olacağı da merak konusu olarak yerini muhafaza ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde Mehmet Ali Erbil’in adının kaçtığı onlarca skandal olduğundan dolayı programının çok uzun ömürlü olmayacağını düşünenler ise çoğunlukta bulunuyor.

Türkiye’nin genel örf ve adetlerine inanılmaz derece karşıt olan bu programlarda aile düzeni ve yapısı üzerinden reyting çalışmaları yapılmaya devam ediyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]