Galatasaray’da Büyük Deprem!

Galatasaray dün oynanan Türkiye Kupası maçında 2.ligte yer alan rakibi Tuzlaspor’a kaybetti. Bu durum sonrası yoğun eleştiri yağmuruna tutulan takımda büyük bir deprem yaşandı.

Yapılan toplantılar sonrası henüz karar açıklanmamış olsa da, Hamit Altıntop’un sözleşmesinin feshi gündeme geldi. Tuzlaspor’un gayrı resmi olarak yönetim ekibinde bulunan Hamit Altıntop’un yapmış olduğu hatalarda art niyet sezen yönetim bu konuda yargı yollarına başvurabilir.

Bunun dışında gereksiz yere kırmızı kart gören Chedjou’nun ise kadro dışı bırakıldığı belirlendi. Yasin’in de kadro dışı bırakılma ihtimali ortaya çıkarken çok büyük bir cezanın da kapıda olduğu belirtildi. Bu nedenle Yasin’in devre arasında takımdan gönderilebileceği Chedjou’nun ise sözleşmenin fesh edilebileceği kaydedildi.

Bunun dışında sezon başında transfer edilen Sighorttson’un da devre arasında gönderileceği belirtiliyor. Hiçbir maçta forma giyemeyen İzlandalı’nın takımda bulunduğu süre kadar parasını alması bekleniyor.

Bunun dışında takımın teknik direktörlüğünü yürüten Riekerink için de birçok iddia ortaya atıldı. Yönetimin daha deneyimli bir teknik adamla ilgili çalışmalara kısa süre içinde başlayacağı da belirtildi.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]