Galatasaray Zoru Başardı!

Berbat bir futbol ile sahada mücadele etmeye çalışan takıma ikinci yarıda katılan Garry Rodrigues, 5 yıl sonra gol atan Sabri’ye pası verdi. Tabi atağın öncesinde Wesley’in de büyük çabası vardı. Devre arasında zaman tükenmişken sarı kart görerek cezalı duruma düşen Wesley önümüzdeki maç sahada olmayacak.

Bu durum kötü olsa da, Bruma’nın dönecek olması belki durumu daha iyi noktaya getirebilir. Podolski cephesinde de çalışmalar var, muhtemelen takımdan ayrılacak olan ismin kalma ihtimali de ortaya çıktı. İstenen teklife ulaşamayan takımın Podolski’yi bir sene daha takımda tutması da bir ihtimal olarak belirmeye başladı.

Fakat Galatasaray’ın hücumda ihtiyacı olduğu forveti nasıl alacağı, parayı nasıl denkleyeceği ise merak konusu olarak yerini koruyor.

Şahsen ben öncelikle Sighorttson’un neden sakat olarak bu takıma alındığını merak ediyorum. Bu konuda bir ihmal varsa ve birileri buradan gelir sağladıysa araştırılması gerekiyor.

Teknik direktör Riekerink’in gittikçe takımdan uzaklaştığı da belli oluyor. Muhtemelen devre sonuna doğru kendisine teşekkür edilecek. Takımın başına önümüzdeki sezon için Fatih Terim’in de adının geçtiği bir Türk isim düşünülüyor.

Galatasaray için hayırlı olsun diyelim, başka elimizden birşey gelmiyor.

Okuyoruz Haber'in Spor yazarlarından birisi olan Şebnem Kara, sosyal medya üzerinde gösterdiği aktiviteler ile tecrübesini ve yeteneklerini konuşturmaya devam ediyor. iletişim : [email protected]