Galatasaray Maçı Öncesi İhbar

Bu akşam saat 19:00’da Ankara’da oynanacak olan Osmanlıspor – Galatasaray maçı öncesi gelen ihbarlar nedeniyle polis yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Bu çeşit ihbarların bu haftaki maçlar öncesi geliyor olduğu gerçeği ortaya çıktıktan sonra taraftarlar arasında da bir huzursuzluk yaşandı. Polis yoğun güvenlik önlemleri içinde stat çevresine herhangi bir araç girişine izin verilmedi. Maç öncesi gerçekleşen bu önlemler sonrası sadece maçı yayınlayacak olan Lig TV araçlarının girişine izin verildi.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bombalı saldırı sonrası Beşiktaş stadı çıkışında olan hadisenin bir benzerine karşı emniyet güçleri tetikte, bölgede yer alan kameralar sürekli çevreyi taramaya devam ediyor. Bu tarama sırasında yüz tanıma sistemleri ve benzeri birçok sistem kontrol altında tutuluyor.

Herhangi bir sıkıntının yaşanmaması için güvenlik önlemlerinin maç sonrasında da süreceği belirtilirken maçın skoru da Galatasaray için çok önemli durumda bulunuyor.

Aldığı galibiyet sonrası Beşiktaş ile aynı puana gelecek olan sarı kırmızıların sahaya varını yoğunu koyması bekleniyor. Fakat karşısında yer alan rakibi Osmanlıspor da beş maçtır yenilgi yüzü görmüyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]