Galatasaray Bruma Pazarlığında!

Galatasaray’da büyük değişim devam ederken şok bir haber daha geldi. Galatasaray’da Podolski’den sonra Bruma için de bir transfer görüşmesi yapıldığı ortaya çıktı.

Kamuoyuna sürekli yeni sözleşme ile ilgili haberler yansısa da Tottenham’ın Galatasaray’ın genç yıldızı için 20 milyon euro önerdiği fakat Galatasaray yıldız oyuncu için 25 milyon euro istediği kaydedildi. Galatasaray Bruma ile sözleşme yenileyerek hem serbest kalma miktarını artırmak istiyor hem de transferde elini güçlendirmek istiyor.

Bruma Galatasaray’da kalmak istediği için şu an gitmiyor. Yoksa hali hazırda serbest kalma bedelinin 25 milyon eurodan daha alt bir seviyede olduğu belirtiliyor. Bruma’nın sözleşmesinin tüm detayları açıklanmadı için taraflar bu konuda gizliliğe devam ediyor.

Geleceğin en önemli isimlerinden birisi olarak ifade edilen ve bir sene içinde Avrupa’ya gidecek olan Bruma’nın Galatasaray’ı zengin etmesi bekleniyor. Ünal Aysal döneminde 10 milyon euro yatırım yapılan futbolcu ilk senesinde çok kötü bir performans gösterse de kiralık olarak forma giydikten sonra mükemmel bir çıkış yakalamıştı.

Real Sociedad’ın büyük bir yeteneği farkedemeyerek 8 milyon euro gibi bir bedelle onu almayışı sonrası pişmanlığı ise görülmeye değer olarak kabul ediliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]