FETÖ Fuhuş Ordusu Kurmuş!

FETÖ Fuhuş Ordusu Kurmuş!FETÖ soruşturması nedeniyle tanık olarak dinlenen eski örgüt üyelerinin verdiği ifadelere göre 15 Temmuz girişiminde yer alan 80’e yakın üst düzey görevlinin bu eylemde yer almasının ardında tehdit ve şantajlar olduğu belirlendi. Türkiye’yi bir ağ olarak saran ve kendilerine 3000 kişilik bir fuhuş ordusu kuran bu örgütün bu tür önemli kişileri ağlarına düşürüp kayıt altına aldıkları belirlendi. İstedikleri herşeyi yaptırmakta rahat olan bu grubun birçok terör örgütü üyesi genç kızı bu fuhuş ordusunda görev yaptırdığı belirlendi.

Dün yine ortaya çıkan bazı ifadelerde özellikle FETÖ’nün evlerinde kalan üniversiteli kızların görüntülerinin çekilerek tehdit edildikleri belirlendi. Örgütün evlerinden ayrılmaması ve kendilerine himmet vermeyi kesmemesi yönünde yapılan tehditlerle ağlarına düşürdükleri genç kızları fuhuş çetesine dahil eden örgüt mensuplarının birçoğu yurt dışına kaçmış durumda bulunuyor.

Antalya’da yürütülen operasyonlar sonrasında FETÖ’ye ait bir okulun üst katında bulunan gizli odalarda bulunan jakuzilerin ne amaçla kullandığı ve kız koleji olarak belirlenen bu kurumların birçok fetöcü üst düzey isim tarafından fuhuş yuvası olarak kullanıldığı belirlendi.