Fenerbahçe İlk Kez Düşme Hattında

fenerbahçe

3 puanlı sisteme geçildiğinden beridir, Fenerbahçe ilk kez düşme hattına inerek büyük bir şok yaşadı.

Sezon başı teknik direktör kararları ile büyük tepki alan ve sonrasında yollarını ayırdığı teknik direktörün yardımcı ekibi ile çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’de yüzler asık.

Dün akşam Akhisarspor karşısında alınan şok bir yenilgi ile hem 3 puandan olan hem de düşme hattına inen Fenerbahçe’de durum değerlendirme toplantısı yapılmaya devam ediyor.

Bütün medyanın ve tarafın hem fikir olduğu teknik direktör değişikliği için adım atılması konusunda yeni bir açılıma gidileceği ve dün sosyal medya üzerinden Fenerbahçe’ye mesaj veren Ersun Yanal’ın tek yetkili olarak Fenerbahçe takımının başına getirilmesi bekleniyor.

Ocak ayı transfer döneminde tüm şartların zorlanarak bazı futbolcular ile ayrılık anlaşması yapılacağı ve yeni isimlere yöneliceğinin de sinyalleri verilmeye devam ediyor.

Özellikle Benzia gibi bazı isimlerle yolları ayırmayı planlayan Fenerbahçe’nin Uefa ile ilgili problem yaşamaması içinde bazı önlemlerin alınacağı ifade ediliyor.

Zor bir dönemden geçen takımın Ersun Yanal’ın gelişi ile birlikte kendi gelmesi planlanıyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]