Fenerbahçe Bir Darbe de Kayseri’den Aldı

Bu akşam karşı karşıya gelen Fenerbahçe ve Kayseri maçında gülen taraf 10 kişi kalmasına rağmen Kayserispor oldu. Maçta ilk golü atan Fenerbahçe, düzensiz futbolu ile eleştiriler alırken sahanın yıldızlaşan isimlerinden kurulu Kayserispor son 10 dakikayı 10 kişi oynayıp ve geriden gelip kazanmayı bildi. Maç 3-2 Kayseri lehine sona erdi.

Ligde oynadığı iki maçta biri sahasında biri deplasmanda olmak üzere iki kayıp veren Fenerbahçe, taraftarları ile beraber büyük bir şok yaşıyor. Bazı isimler ile yollarını ayıran yeni yönetim henüz alışmayan kadronun sıkıntılarını çekiyor.

Spor yazarları tarafından sürekli eleştirilen teknik ekibin ise kredisi tükenmeye başladı. Ezeli rakipleri karşısında sıkıntı bir lig başlangıcına imza atan Fenerbahçe’nin sıkıntılı günleri geride bırakması için çok çalışması gerekiyor.

Kendi sahasında aldığı bu yenilgi ile bardağı taşıran yönetimin ise tepkileri göğüslemekte güçlük çektiği görülüyor. Öte yandan Ertuğrul Sağlam’ın ekibi ise seneye mükemmel başladı.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]