Farah Zeynep Şarkıcılığa Soyundu

Farah Zeynep Abdullah son günlerin yükselen yıldızlarından birisi olduğu kadar sesiyle de iddialı olduğunu kanıtladı. Oynadığı bir türk filmi olan Unutursam Fısılda adlı filmde şarkılar seslendiren ve çok beğenilen ünlü oyuncu, müziğe olan ilgisini internet üzerinden yayınlayacağı bir albüm haline getirmeyi planlıyor. Genel olarak eski şarkıları okuyacak olan Farah Zeynep, Muhteşem Yüzyıl’dan kalan süre için bu albümü tamamlamayı ve kendi besteleri ile beraber harmanlayarak paylaşmayı planlıyor.

Oynadığı diziler ve filmlere son olarak Yılmaz Erdoğan’ın Ekşi Elmanları’nı da ekleyen Farah Zeynep Abdullah dram türünün vazgeçilmez oyuncularından biri olmaya doğru hızla ilerliyor.

Birlikte oynadığı tecrübeli oyunculardan çok şey öğrendiğini anlatan Farah Zeynep, bir süre sonra yeni bir filmde daha boy göstermeyi planlıyor.

Yeni nesil oyuncular arasında en çok rağbet gören oyunculardan birisi olan Farah Zeynep, katıldığı Üç Adam adlı programda da maharetini sergilemişti. Yılmaz Erdoğan’ın başka filmlerinde de rol alan ünlü oyuncu Kelebeğin Rüyası adlı filmde de romantik bir karaktere can vermişti.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]