Emenike’ye Yine Yollar Gözüktü

Sezon başında Fenerbahçe’den Olimpiyakos’a transfer olan Emenike forma bulamaması nedeniyle takım başkanı ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin oldukça gergin geçtiği ve Emenike’nin Fenerbahçe’ye dönmek istediğini belirttiği ifade ediliyor. Bunun üzerine Olimpiyakos başkanı gerekirse sen takım bul ben uçak bileti alırım dediği ifade ediliyor.

Sezon başından beri Yunanistan liginde sıfır çeken Emenike, Yunan Kupası’nda ise alt liglerdeki takımlara 3 gol attı. Ayrıca Şampiyonlar Ligi elemelerinde de bir gol kaydetti. Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılan ismin bir türlü yıldızı tutmadı.

Yunan Ligi’nde kendine yeni bir sayfa açmak isteyen fakat formsuzluktan ve forma şansı bulamamaktan dolayı futbola hasret kalan ismin, düzenli futbol oynayabileceği bir takıma transfer olmak istediği ifade ediliyor. Fenerbahçe’nin ise Emenike’nin bu tavrına karşı kapıları şimdiden kapattığı belirtiliyor.

Ligde kötü günler geçiren Fenerbahçe’nin transfer aşamasında büyük bir çalışma içinde olduğu kaydediliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]