Ekrem İmamoğlu’nun “Basitlik” Videosu Yayınlandı

ekrem imamoğlu

Geçtiğimiz günlerde Ordu iline bir ziyaret gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Aday’ı Ekrem İmamoğlu VIP salonunda meydana gelen olay sonrasında kamuoyunun kafası karışmıştı.

Ekrem İmamoğlu sesim kısıldı vb bahanelerin arkasına sığınarak iddia edilen Vali’ye İt denildi videosunu kabul etmiyor. Daha önceleri Fox tv tarafından haberleştirilen bu durum Fatih Portakal tarafından kabul edilse de bir türlü yayınlanmamıştı.

Fakat bugün Haber Global adlı haber kanalı ilgili videoyu yayınlandı. Video incelendiğin net bir şekilde Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisine “itlik” kelimesini kullandığı görülüyor.

Bu video sonrasında sıkıntılı günler yaşayan Ekrem İmamoğlu hakkında adli bir sürecin başlayacağı kesin olarak görünse de, kamuoyu açısından İstanbul seçmeni karşısında kötü bir duruma düşen adayın açıklamaları merak ile bekleniyor.

Daha önceleri Basit dedim şeklinde savunduğu görüntülerde aday İmamoğlu’nun vali itlik yapmıştır cümlesi net bir şekilde duyuluyor.

İlgili video şuradan izlenebilir:

“Vali itlik yapmıştır” – Ekrem İmamoğlu

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]