Ebru Şallı Hacklendi!

Ünlü mankenlerden Ebru Şallı’nın twitter adresi hacklendi. Dün yaşanan olaydan sonra hesaplar bazı dm mesajları paylaşılmaya devam ediyor. Paylaşımların odak noktası ise Arda Turan’ın atmış olduğu mesajlar oldu.

Arda Turan özellikle kız arkadaşı olduğu dönemlerde Ebru Şallı’ya gösterdiği yakın ilgiyi gözler önüne seren özel mesajlar magazine gündemine bomba gibi düştü.

Ebru Şallı hacklenen ve daha sonra geri aldığı instagram hesabından yaptığı açıklamada ilgili mesajlar hakkında dikkat almayın duyurusu yaptı. Arda Turan cephesinde ise henüz konuyla ilgili bir açıklama yok. Ebru Şallı yaşanan bu hadise sonrası önce hesabını daha sonra da avukatı aracılığıyla konuyu haber haline getirip, kariyerini tehlikeye atan isimlere dava açması bekleniyor.

Özellikle yaşadığı ayrılık sonrası birçok kişi ile anılan Ebru Şallı uzun süredir, yaşam koçluğu ve fitness gibi faliyetler yürütüyordu. Bazı özel günlerde podyumlara geri dönem ünlü mankenin ilerleyen yaşına rağmen kendine iyi baktığı herkes tarafından biliniyor.

Podyum olduğu dönemlerde fuarların ve gösterimlerin bir numarası olarak kabul edilen ismin bu tür aşk skandalları ile medya ile olan ilişkileri ne kadar hırpalanacak göreceğiz.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]