Demi Lovato Uyuşturucu Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı

Dünyaca ünlü şarkıcı Demi Lovato, aşırı doz uyuşturucu kullanımı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İlk gelen sonuçlara göre hayati tehlikesi bulunan Lovato’nun, şu an için durumunun stabil olduğu belirtiliyor.

Konuyla ilgili basın mensuplarına konuşan menajeri, Demi yaklaşık 6 yıldır uyuşturucudan uzak durduğunu ve hatta yakın zamanda Sober adlı bir single çıkardığını belirtti. Bilindiği üzere Sober, ayık anlamına gelen bir terim.

Uzun yıllar uyuşturucu ile mücadele eden ve henüz 25 yaşında olan ünlü şarkıcı için hayranları ve bazı arkadaşları sosyal medya üzerinden birçok mesaj yayınlandı. Bu mesajların ilk sıralarını Ariana Grande, Elen Degeneres gibi ünlüler aldı.

California’daki evinde fenalaşarak acil bir şekilde hastaneye kaldırılan ünlü yıldız ile ilgi gelişmeler pozitif gitse de, halen hayati tehlikesi devam ediyor.

İki gün önce son konserini veren ve hiçbir olumsuz durumdan bahsetmeyen eski Disney yıldızının yaşanan bu gelişmeler sonrası bir süre rehabilitasyon görebileceği belirtilirken, çevresindeki kişilerin de hiç bir olumsuz durumdan bahsetmediği belirtildi.

Lovato bir söyleşi de altı yıldır uyuşturucu kullanmadığını söylemişti. Müzik kariyeri boyunca bir çok ödül kazanan 25 yaşındaki Demi Lovato, son olarak uyuşturucuya kaşı yürüttüğü faaliyetler sonrasında GLAAD Vanguard Award’a layık görülmüştü.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]