Çarpışma Dizisinin Kaderi Yakında Belli Olacak

Show Tv’den yayınlanmaya başlayan ve dev bir prodüksiyon harcaması ile çekilen Çarpışma adlı dizi normalde 33 bölüm üzerinden planlandı. Tek sezon sürecek dizinin yayınının Haziran ayında bitmesi bekleniyordu.

Fakat reytinglerde oluşan tablo sonrası 10 bölüm anlaşması olan dizinin sözleşmesinin devam ettirilmeyerek final kararı alma ihtimali de var. Dün yayınlanan bölümü ile birlikte 10. bölümü tamamlayan dizinin devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

3 bandından çıkamayan reytingleri nedeniyle bir türlü istenilen noktaya ulaşamayan dizi 10. sıranın da gerisine düşerek hayal kırıklığı oluşturdu.

Başrolünde yer alan değerli isimlerden Kıvanç Tatlıtuğ’un da kurtaramadığı dizinin final yapma ihtimali net bir şekilde görülmeye başlandı.

Geçen haftayı 13. sırada kapatan dizinin bu hafta değerleri de merakla bekleniyor. Perşembe günü ekrana gelen ciddi rakiplerini alt edemeyen dizinin gerilemeye devam ettiği görülüyor. Bilindiği üzere perşembe günü retinglerinde Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye’nin dışında yeni gösterime giren ve TRT 1’de yayınlanmaya başlayan Tek Yürek adlı dizi ile de mücadele eden Çarpışma’nın çok da ümitli olmadığı görülüyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]